Geo-System Sp. z o.o.
Nasze serwisy
 Geo-System iGeoMap Publikacje Dokumentacja
GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
tel./fax 22 847-35-80 ...
ul. Kubickiego 9 lok.5
02-954 Warszawa

Nasza pozycja:
N52°10'15.8" E21°04'25.5"
Inne nasze serwisy:
www.epodgik.pl
Punkty adresowe
eMIENIE
podgik.pl
Serwis Metadanych dla powiatów

Polecane:
Dobre praktyki udziału gmin i powiatów w tworzeniu infrastruktury danych przestrzennych w Polsce - Wydanie trzecie rozszerzone
Geo-System Sp. z o.o., ISBN 978-83-943086-3-6, Warszawa 2018
(...) Oddaję Państwu do rąk książkę, która z założenia miała mieć charakter praktyczny, popularyzujący w społeczeństwie dane przestrzenne wytwarzane przez powiaty i gminy w ramach swoich prawnych obowiązków i związane z nimi usługi sieciowe służące do udostępniania i prezentacji danych. Jak udało się zrealizować przyjęte założenia, ocenicie Państwo po jej lekturze. Jeśli w trakcie czytania nasuną się Państwu jakieś uwagi i sugestie, będę wdzięczy za ich przesłanie na adres waldemar.izdebski@gmail.com i obiecuję, że postaram się je uwzględnić lub odnieść się do nich w kolejnych wydaniach tej książki.
Pobierz publikację w formie PDF

Dobre praktyki wykorzystania danych przestrzennych w zarządzaniu gminą
Waldemar Izdebski, Zbigniew Malinowski, Warszawa 2016
(...)Książka, którą oddajemy Państwu do użytku, zbiera nasze wieloletnie doświadczenie w informatyzacji różnych rejestrów związanych z danymi przestrzennymi w ponad 1600 polskich gminach. Mamy nadzieję, że będzie przydatna przy planowaniu kompleksowej informatyzacji danych przestrzennych w gminach, które tematu informatyzacji jeszcze nie podjęły, i uzupełnieniu (zweryfikowaniu) wizji działań w gminach będących w toku informatyzacji.
Jeśli po lekturze będziecie Państwo mieli jakieś uwagi i sugestie, będziemy wdzięczni za ich przesłanie na adres waldemar.izdebski@gmail.com lub z.malinowski@gmail.com, a my obiecujemy, że postaramy się je uwzględnić lub odnieść się do nich w kolejnych wydaniach.
Pobierz publikację w formie PDF

Copyright (C) 2006-2021 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 4 marca 2021