Geo-System Sp. z o.o.
Nasze serwisy
 Geo-System iGeoMap Publikacje Dokumentacja
GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
tel./fax 22 847-35-80 ...
ul. Kubickiego 9 lok.5
02-954 Warszawa

Nasza pozycja:
N52°10'15.8" E21°04'25.5"
Inne nasze serwisy:
www.epodgik.pl
Punkty adresowe
eMIENIE
podgik.pl
Serwis Metadanych dla powiatów

Polecane:
System Informacji o Terenie (SIT/GIS), stworzony dla geodetów, urzędów administracji terenowej, samorządów i wszystkich innych użytkowników, którzy potrzebują informacji o otaczającym nas świecie.
Moduł obliczeń geodezyjnych do systemu GEO-MAP, pozwala na wszelkie obliczenia potrzebne geodecie.
Moduł numerycznego modelu terenu do systemu GEO-MAP, pozwala budować NMT z obszarami wyłączonymi, wykonywać przekroje, widoki 3D, obliczać objętości mas ziemnych.
Moduł systemu GEO-MAP do obsługi obrazów rastrowych, obsługa obrazów mono i kolorowych, wydruk prosty i lewostronny, łączenie, edycja, kalibracja afiniczna i Helmerta.
Samodzielny program do transformacji pomiędzy układami współrzędnych, dostępne układy współrzędnych to: "1942", "1965", "1992", "2000", WGS84, Warszawa75. Istnieje możliwość transformacji danych GEO-MAP i innych systemów. Program działa w środowisku Windows.
Oparta na relacynej bazie danych aplikacja działająca w technologii WWW do zarządzania planem zagospodarowania przestrzennego. Umożliwia automatyczne wykonywanie wypisów i wyrysów z planu.
Oparta na relacynej bazie danych aplikacja działająca w technologii WWW do prowadzenia bazy punktów adresowych.
Aplikacja działająca w technologii WWW do prowadzenia Rejestru Cen i Wartości Nieruchomości. wykorzystuje bazę PostgreSQL. Prowadzenie bazy, udostępnianie na zasadach komercyjnych, wystawianie dokumentów obliczenia opłat za udostępnione dane.

Copyright (C) 2006-2021 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 4 marca 2021