Geo-System Sp. z o.o.
Nasze serwisy
 Geo-System iGeoMap Publikacje Dokumentacja
GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
tel./fax 22 847-35-80 ...
ul. Kubickiego 9 lok.5
02-954 Warszawa

Nasza pozycja:
N52°10'15.8" E21°04'25.5"
Inne nasze serwisy:
www.epodgik.pl
Punkty adresowe
eMIENIE
podgik.pl
Serwis Metadanych dla powiatów

Polecane:

Osiągnięcia firmy Geo-System Sp. z o. o.

  Polska Nagroda Innowacyjności 2015
Firma GEO-SYSTEM Sp. z o.o. otrzymała Polską Nagrodę Innowacyjności.

  Gepard Biznesu 2013
Firma GEO-SYSTEM Sp. z o.o. otrzymała tytuł Geparda Biznesu nadany przez Instytutu Nowoczesnego Biznesu w roku 2013.

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2013
Firma GEO-SYSTEM Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany przez Bisnode Polska za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2013.

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2012
Firma GEO-SYSTEM Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany przez Bisnode Polska za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2012.

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2010
Firma GEO-SYSTEM Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany przez Bisnode Polska za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2010.

  Krajowi Liderzy Innowacji - 2010
Usługa usługa lokalizacji i udostępniania adresów firmy GEO-SYSTEM Sp. z o.o. została laureatem wojewódzkiej i wyróżniona w krajowej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji - 2010" w kategorii firma mikro.
Konkurs organizowany jest przez Fundację Rozwoju i Innowacji, a jego ideą jest propagowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym. Konkurs ma charakter otwarty i zasięg ogólnopolski.  Zobacz: Informacje o konkursie: www.liderzyinnowacji.pl

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2009
Firma GEO-SYSTEM Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej nadany przez Dun&Bradstreet Poland za najwyższą ocenę stabilności firmy w roku 2009.

  Krajowi Liderzy Innowacji - 2009
Usługa ePODGiK firmy GEO-SYSTEM Sp. z o.o. została laureatem krajowej i wojewódzkiej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji - 2009" w kategorii firma mikro.
Konkurs organizowany jest przez Fundację Rozwoju i Innowacji, a jego ideą jest propagowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym. Konkurs ma charakter otwarty i zasięg ogólnopolski.  Zobacz: Informacje o konkursie: www.liderzyinnowacji.pl

  I miejsce w kategorii innowacyjność w krajowej edycji konkursu "The SDI Best Practice Award 2009" dla serwisu www.podgik.pwz.pl

Projekt eSDI-Net+ dotyczy budowy europejskiej sieci na rzecz wzbogacanie i wielokrotnego wykorzystania informacji geograficznej.
W ramach krajowych eliminacji konkursu przyznano nagrody w czterech kategoriach. W kategorii innowacyjność nagrodę otrzymał przygotowany przez firmę Geo-System serwis www.podgik.pwz.pl. Serwis ten jest przykładem implementacji oprogramowania iGeoMap służącego do internetowego zgłaszania prac geodezyjnych.

  Zobacz: Informacje o konkursie: www.esdinetplus.eu

  Nagroda za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie Geodezji I Kartografii

W 1995r. zespół w składzie:
Waldemar IZDEBSKI,
Piotr JURCZAK,
Tadeusz KNAP
otrzymał nagrodę II stopnia od Ministra Gospodarki Przestrzennej
i Budownictwa za opracowanie i zastosowanie systemu mapy numerycznej Geo-Map.

Copyright (C) 2006-2021 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 4 marca 2021