Geo-System Sp. z o.o.
Nasze serwisy
 Geo-System iGeoMap iGeoTrans ePowiaty Modele 3D Dokumentacja
GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
tel./fax 22 847-35-80...
ul. Kubickiego 9 lok. 5
02-954 Warszawa

Nasza pozycja:
N52°10'15.8''E21°04'25.5''

Inne nasze serwisy:
www.epodgik.pl
Serwis Metadanych dla powiatów
Serwis egminy
Punkty adresowe
eMIENIE
platnosci
podgik.pl
kw.info.pl
Polecane:
Mapa Polski
Witamy na stronie firmy GEO-SYSTEM
      Firma istnieje od 1990 roku i od samego początku zajmuje się tworzeniem oprogramowania z zakresu systemów informacji przestrzennej dedykowanego w szczególności dla ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej, urzędów miast i gmin, zakładów przemysłowych oraz wykonawców geodezyjnych. Do podstawowych produktów firmy należy System Informacji o Terenie GEO-MAP oraz jego internetowa wersja iGeoMap.
      Od 2007 roku wraz z popularyzacją i rozwojem usług WMS uruchomiliśmy szereg serwisów publikujących aktualne dane ewidencyjne z ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej. Wszystkie serwisy zostały włączone do Krajowej Infrastruktury Informacji Przestrzennej i jako węzły powiatowe wykorzystane w serwisie geoportal.gov.pl. Serwisy te oraz szereg innych można zobaczyć w mapowym serwisie serverwms.pl.
      Od 2006 roku zajmujemy się również tworzeniem trójwymiarowych modeli budynków, z których większość została włączona do serwisu Google Earth. Ponadto uruchomiliśmy stronę poświęconą tematyce 3D - polskiemiasta3d.pl

Kadra firmy Geo-System


Galeria modeli 3D


Aktualności  Subskrybuj aktualności na email
2014-07-24 - Wznowienie internetowego zgłaszania prac w powiecie warszwskim zachodnim
W dniu wczorajszym 23.07.2014r., o godzinie 16:00 wznowiono możliwość internetowego zgłaszania prac geodezyjnych z wykorzystaniem technologii iGeoMap/ePODGiK w powiecie warszawskim zachodnim. Niezbędne płatności konieczne do zrealizowania zgłoszenia i pobrania materiałów realizowane są za pomocą płatności internetowych obsługiwanych przez firmę PayU S.A..  

2014-07-23 - Wznowienie internetowego zgłaszania prac w powiecie wołomińskim
W dniu dzisiejszym 23.07.2014r., o godzinie 8:00 wznowiono możliwość internetowego zgłaszania prac geodezyjnych z wykorzystaniem technologii iGeoMap/ePODGiK w powiecie wołomińskim. Niezbędne płatności konieczne do zrealizowania zgłoszenia i pobrania materiałów realizowane są za pomocą usługi PayByNet Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A.. 

2014-07-11 - ePODGIK gotowy na zmiany Pgik
Informujemy, że od godziny 0:00 dnia 12 lipca 2014r. internetowe zgłaszanie prac geodezyjnych w powiatach poznańskim i mińskim będzie funkcjonowało normalnie z tym, że przed wygenerowaniem materiałów konieczne będzie wniesienie stosownej opłaty za udostępniane materiały. Opłata wynika ze zmienionej ustawy ‘Prawo geodezyjne i kartograficzne’ i będzie wnoszona przez system płatności internetowych bezpośrednio po zgłoszeniu pracy lub później po zalogowaniu się w serwisie epodgik.pl

Copyright (C) 2006-2012 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 1 marca 2012