Geo-System Sp. z o.o.
Nasze serwisy
 Geo-System iGeoMap iGeoTrans Modele 3D Dokumentacja
GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
tel./fax 22 847-35-80...
ul. Kubickiego 9 lok. 5
02-954 Warszawa

Nasza pozycja:
N52°10'15.8''E21°04'25.5''

Inne nasze serwisy:
www.epodgik.pl
Serwis Metadanych dla powiatów
Serwis egminy
Punkty adresowe
eMIENIE
platnosci
podgik.pl
kw.info.pl
Polecane:
Mapa Polski
Aktualności  Subskrybuj aktualności na email
2017-04-27 - Funkcjonalności iGeoMap w powiatowych portalach mapowych
W powiatach korzystających dotychczas z wyłączonego w dniu 16 kwietnia 2017r. apletu Javy iGeoMap uruchomiono jego funkcjonalności w postaci dedykowanego modułu iGeoMap umieszczonego w powiatowych portalach mapowych. Dostęp do funkcjonalności można włączyć na pasku narzędziowym klikając na pozycji "Portal ogólny", co da możliwość przełączenia na "Portal geodezyjny - iGeoMap" jak przestawiono to na poniższym rysunku.Uaktywnienie portalu iGeoMap skutkuje pojawieniem sie dodatkowych funkcji specjalistycznych związanych z obsługą prac geodezyjnych. Zestaw tych funkcji jest zależny od zasobów poszczególnych powiatów i będzie się zmieniał wraz z upływem czasu. W każdym powiecie widoczna jest zawsze przynajmniej jedna pozycja tzn. "Zgłoszenie pracy geodezyjnej", której uruchomienie startuje bezpośrednio od utworzenia markera, a po jago zatwierdzeniu przechodzi automatyczne do edycji parametrów pracy. Stary sposób zgłaszania związany z markerem przez "Wyślij zakres do ODGIK" pozostał niezmieniony.Domyślnie portal startuje z wybraną opcją "Portal ogólny", a przy kolejnych odwiedzinach następuje automatyczne zapamiętywanie, która wersja portalu była ostatnio wybrana przez użytkownika i następne uruchomienie wystartuje portal w tej zapamiętanej wersji. Pozostałe zmiany wprowadzone zmiany, to:
zmiana lokalizacji przycisku "Drzewko warstw" - teraz jest to pierwsza ikona na pasku
zastąpienie przycisku "Zgłoś uwagi" nową ikoną
przeniesienie zakupu danych - wydruku mapy zasadniczej do menu związanego z nowym przyciskiem
 

2017-04-12 - Zmiany w wielostronicowych wydrukach map do prac geodezyjnych
Wprowadzono zmianę w generowaniu wydruków wielostronicowych związanych z pracami geodezyjnymi. Wydruk wielostronicowy jest tworzony kiedy mapy dla zgłoszonego obszaru nie można wygenerować na jednym arkuszu zadeklarowanego formatu wydruku. Wtedy następuje podział na strony według obszaru prostokąta ograniczającego zakres pracy geodezyjnej. Dotychczas generowano wydruk dla wszystkich stron związanych z prostokątem ograniczającym, a obecnie po wprowadzonej modyfikacji nie jest generowana treść mapy na tych stronach, które nie mają części wspólnej z zakresem zgłoszonej pracy (strona taka jest pusta). Zachowana została dotychczasowa numeracja stron wynikającej z podziału prostokąta ograniczającego zakres (postaci np. 2/8 - druga z ośmiu). Ilustrację modyfikacji przedstawiono na rysunku. 

2017-04-04 - Od 16 kwietnia 2017r. w wybranych powiatach obsługa prac tylko przez powiatowe portale mapowe
Niniejszym informujemy, że od 16 kwietnia 2017r. zostanie wyłączone funkcjonowanie apletu iGeoMap w powiatach:
 • bytowskim,
 • m. Chełm,
 • garwolińskim,
 • kościerskim,
 • mińskim,
 • otwockim,
 • piaseczyńskim,
 • poznańskim,
 • pruszkowskim,
 • wejherowskim,
 • wołomińskim,
za pomocą którego mieliście Państwo dostęp do danych powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego. Wszystkie dotychczasowe funkcjonalności apletu iGeoMap są już dostępne w powiatowych portalach mapowych e-mapa.net i w związku z tym prosimy Państwa o rozpoczęcie korzystania z tego właśnie portalu. W przypadku problemów lub wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji. Wyłączenie iGeoMap podyktowane jest z zaprzestaniem obsługiwania apletów Javy przez kolejnych producentów przeglądarek internetowych.
Ponadto informujemy, że w powiatach grójeckim i węgrowskim zgłaszanie prac geodezyjnych jest realizowane jedynie za pomocą portali mapowych grojecki.e-mapa.net i wegrowski.e-mapa.net od początku uruchomienia technologii ePODGiK

2017-03-31 - Ponowne generowanie danych dostępne tylko do planowanej daty zakończenia pracy
Niniejszym informujemy, że funkcjonalność ponownego generowania nowych materiałów jest dostępna tylko do "planowanej daty zakończenia pracy" - podawanej podczas zgłaszania pracy. 

2017-02-27 - Już wkrótce Kongres Geodetów Polskich
Informujemy, że w dniach 23-25 marca 2017 w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się Kongres Geodetów Polskich. Organizatorami KGP są Lokalne Stowarzyszenia Gedoezyjne, a gospodarzem - Stowarzyszenie Geodecji Ziemi Piotrkowskiej. Więcej informacji oraz rejestrację znajdą Państwo pod niniejszym linkiem

2016-12-05 - Kolejne wdrożenie elektronicznego ZUD w technologii iGeoMap/ePODGiK
W dniu 23.11.2016r. w Starostwie Powiatowym w Piasecznie uruchomiono moduł technologii iGeoMap/ePODGiK służący do elektronicznej obsługi procesu koordynacji sytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu (tzw. ZUD), a w dniu dzisiejszym zakończono pierwszą naradę koordynacyjną prowadzoną z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. Pierwszym starostwem korzystającym z tej technologii jest Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowiecki, gdzie od momentu uruchomienia przeprowadzono już 23 narady koordynacyjne w formie elektronicznej - co stanowi połowę wszystkich przeprowadzonych narad w tym czasie.

 Podstawowe funkcjonalności modułu to:
 • możliwość przesłania wniosku wraz z materiałami drogą elektroniczną,
 • możliwość dokonania opłaty z wykorzystaniem płatności internetowych,
 • automatyczne generowanie protokołu z narady koordynacyjnej,
 • realizacja całego procesu koordynacji z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej.
 

2016-10-21 - Nowy moduł w technologii iGeoMap/ePODGiK
W dniu 17.10.2016r. uruchomiono nowy moduł technologii iGeoMap/ePODGiK służący do elektronicznej obsługi procesu koordynacji sytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu (tzw. ZUD). Pierwszym starostwem korzystającym z tej technologii jest Starostwo Powiatowe w Mińsku Mazowiecki, gdzie w dniach od 19-21 października 2016r. przeprowadzono pierwszą zautomatyzowana naradę koordynacyjną.

 Podstawowe funkcjonalności modułu to:
 • możliwość przesłania wniosku wraz z materiałami drogą elektroniczną,
 • możliwość dokonania opłaty z wykorzystaniem płatności internetowych,
 • realizacja całego procesu koordynacji z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej,
 • automatyczne generowanie protokołu z narady koordynacyjnej.
 
2016-10-17 - Pobieranie dokumentów dla prac geodezyjnych
W dniu 14 października 2016 r. udostępniliśmy Państwu możliwość pobierania dokumentów dla prac geodezyjnych (zgłoszeń, dokumentów obliczenia opłaty i licencji) w zadanym okresie czasu. Dostępna jest ona po zalogowaniu w menu głównym w pozycji “Raporty”. Oprócz tego istnieje możliwość pobrania zestawienia transakcji w formie plików PDF i CSV. Dotyczy to zarówno zgłoszeń pierwotnych jak i uzupełniających. 

2016-10-12 - Seminarium dla użytkowników technologii iGeoMap/ePODGiK za nami
W dniu dzisiejszym odbyło się seminarium organizowane przez firmę Geo-System Sp. z o.o. skierowane do użytkowników technologii GEO-MAP i iGeoMap/ePODGiK. W spotkaniu uczestniczyło niemal 90 osób, głównie wykonawców geodezyjnych. Na spotkanie przybyli również przedstawiciele powiatów wykorzystujących technologię iGeoMap/ePODGiK.


Prezes Zarządu Waldemar Izdebski przedstawił aktualne uwarunkowania prawne oraz nowości w technologii Geo-System, w tym pierwszy raz prezentowany moduł do automatyzacji i obsługi uzgadniania dokumentacji projektowej, który został wdrożony w powiecie mińskim.

Zapraszamy do przeczytania obszernej relacji udostępnionej przez portal Geoforum.
Więcej zdjęć udostępniono w galerii.
 

2016-10-03 - Serdecznie zapraszamy na seminarium dla użytkowników technologii iGeoMap/ePODGiK
W dniu 12 października 2016r. w Hotelu Gromada Airport (ul. 17 stycznia 32) w Warszawie organizowane jest seminarium dla wykonawców geodezyjnych korzystających z oprogramowania GEO-MAP oraz technologii obsługi prac geodezyjnych iGeoMap/ePODGiK. Udział w seminarium jest bezpłatny, a formularz rejestracyjny oraz szczegółowy program znajduje się na stronie: REJESTRACJA Dodatkowe informacje dostępne są również pod naszym nr telefonu 22 847-35-80.
Serdecznie zapraszamy,
Geo-System Sp. z o.o.
[Aktualizacja 2016-10-10]
Informujemy, że zostały ostatnie miejsca na seminarium użytkowników technologii iGeoMap/ePODGiK, w związku z tym zachęcamy do uczestnictwa. Obecnie zarejestrowanych jest już 88 użytkowników. 

Copyright (C) 2006-2012 GEO-SYSTEM Sp. z o.o.
Ostatnia modyfikacja: 1 marca 2012